The Last of Us Part II Süresiz Olarak Ertelendi


Oyunun geliştirici firması Naughty Dog tarafından yapılan duyuruya göre The Last of Us Part II süresiz olarak ertelendi. Twitter üzerinden paylaşılan erteleme açıklamasını hemen aşağıdan görebilirsiniz. Yaptığım çeviride belki birkaç hata olabilir. Orjinal halini de hemen aşağıdan görebilirsiniz.

“Muhtemelen az önce gördüğünüz gibi, The Last of Part II’nin çıkış tarihi ertelendi. Bu haberin bizim için olduğu kadar sizi de hayal kırıklığına uğrattığından eminiz. Size biraz daha bilgi vermek için topluluğumuzdaki hepinize ulaşmak istedik.

İyi haber şu ki, The Last of Us Part II’nin geliştirme süreci neredeyse bitti. Son hatalarımızı düzeltmenin tam ortasındayız.

Bununla birlikte, bu oyunu bitirirken bile, kontrolümüz dışındaki lojistik nedeniyle, The Last of Us Part II’yi tatmin bir şekilde çıkaramayacağımız gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. Herkesin The Last of Us Part II’yi aynı anda oynayacağından emin olmak ve herkes için en iyi deneyimi korumak için mümkün olan her şeyi yaptığımızdan emin olmak istiyoruz. Bu, oyunu lojistik sorunları çözebileceğimiz bir zamana kadar ertelemek demekti.

Bu karar berbattı fakat nihayetinde tüm oyuncularımız için en iyi ve adil olanın ne olduğunu anladık. Bunun uzun bir gecikme olmayacağını umuyoruz ve paylaşacak yeni bilgilerimiz olduğunda sizi haberdar edeceğiz.

Hepinize, ailenize ve arkadaşlarınıza en iyi sağlık dileklerimizle. Hayran olduğunuz ve bizi desteklemeye devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güvende kal!”

Ayrıca oyunun hikaye yazarı ve yönetmeni Neil Druckmann, Naughty Dog tarafından yapılan erteleme duyurusunu alıntılayarak şu sözleri söyledi: “Bu haberi hepinize iletmek son derece üzücü. Sonuçta, durum bizim kontrolümüz dışında. Umarız anlarsınız. Orada güvende kalın. ”

Daha öncesinde The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi State of Play etkinliğinde duyurulmuş ve 21 Şubat 2020 olarak açıklanmıştı. Bu duyurudan tam 1 ay sonra oyun 29 Mayıs 2020 tarihine ertelenmişti. Şimdi ise The Last of Us Part II, 2. kez ertelendi fakat bu sefer süresiz olarak. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x