The Last of Us Part II Çıkış Tarihi Duyuruldu

the last of us part ii çıkış tarihi
Kuşkusuz oyuncular tarafından en çok beklenen oyunlarından birisi The Last of Us Part II‘dir fakat şuana kadar oyun hakkında öğrendiğimiz bilgiler oldukça az. İlk olarak 3 Aralık 2016 tarihinde The Last of Us Part II, yayınlanan tanıtım videosu ile duyurulmuştu. Bu tanıtım videosunda oyunumuzun ana karakterlerinden birisi olan Ellie, oldukça öfkeliydi ve aynı zamanda 2012 yılında Shawn James tarafından çıkışını yapmış Through the Valley şarkısını seslendiriyordu. Oldukça etkileyici olan bu tanıtım videosunu hala izlemediyseniz tıklayarak hemen izleyebilir ve oyun hakkında paylaştığımız bazı teorileri makalemizden görüntüleyebilirsiniz..

Daha sonrasında 12 Haziran 2018 tarihinde E3 2018 sunumu sırasında The Last of Us Part II için bir oynanış videosu görme şansına erişmiştik. Bu oynanış videosu ile birlikte serinin önceki oyununa nazaran araç altına girip saklanma gibi birçok yeni oynanış dinamikleri karşımıza çıkmıştı. Bu oynanış dinamikleri oyun temel unsuru olan hayatta kalma ögesine daha gerçekçi bir deneyim ile yaklaşmamızı sağlıyordu. Ayrıca grafik ve atmosfer bakımından oyun mükemmel gözüküyordu fakat ne yazık ki E3 2018 sırasında yayınlanan bu oynanış videosunda da The Last of Us Part II çıkış tarihi açıklanmamıştı. Eğer bahsettiğimiz bu oynanış videosunu izlemediyseniz bir an önce buraya tıklayarak izlemenizi öneririm.

The Last of Us Part II Çıkış Tarihi State of Play Etkinliğinde Açıklandı

Gel gelelim bugüne. 24 Eylül 2019 tarihinde yani bugün Türkiye saati ile 23.00’da düzenlenen State of Play etkinliğinde The Last of Us Part II çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. The Last of Us Part II çıkış tarihi State of Play etkinliğinde yayınlanan bir video ile gösterildi. Yayınlanan videoda kısa kesitler şeklinde oynanış ve sinematik sahnelerini görme şansına eriştik. Ayrıca Joel karakteri de en nihayetinde kendini gösterdi. Belirtilene göre The Last of Us Part II, 21 Şubat 2020 tarihinde Playstation 4 konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Böylece nihayet duyurusunun ardından geçen yaklaşık 3 yıla rağmen oyunu büyük bir heyecanla bekleyen serinin hayranlarının yüreğine su serpilmiş oldu. Hemen aşağıdan oyunun çıkış tarihinin açıklandığı videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

The Last of Us Part II Hikayesi

The Last of Us Part II hikayesi
Beş yıl sonra…

Ellie ve Joel, salgın sonrası ABD’de geçen ölümcül bir yolculuğun ardından Wyoming‘e yerleşir. Gelişen bir toplulukta yaşamak, Hastalıklı ve umutsuz afetzede tehdidine rağmen onlara istikrar ve huzur getirir. Kan donduran bir olay bu huzuru bozduğunda, Ellie adalet arayışında amansız bir yolculuğa çıkar. Bu olayın sorumlularının peşindeyken, yaptıklarının çarpıcı fiziksel ve duygusal sonuçlarıyla yüzleşir.

• Neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulatacak duygusal bir hikayeyi keşfedin.
• Huzur dolu dağlardan, ot bürümüş harabelere dek uzanan güzel ve tehlikeli bir dünyada maceraya çıkın.
• Heyecan dolu çatışmalar, akıcı oynanış ve dinamik gizlilik ögeleri içeren aksiyon ve hayatta kalma oynanışını deneyimleyin.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x