Sucker Punch, Ghost of Tsushima 2 Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Geliştirici ekip Sucker Punch Productions, web sitesinde yayınladığı iş ilanı ile dikkatleri üzerine çekti. Yayınlanan iş ilanında hikaye yazarı aradıklarını belirten ekip, aradıkları bu hikaye yazarının Feodal Japonya’da geçen hikayeler yazma arzusuna sahip olması gerektiğini söylüyor. Hal böyle olunca birçok kişi Sucker Punch’ın bir sonraki oyunun Ghost of Tsushima 2 olabileceğini ve oyunun geliştirilmeye başlandığını düşündü.

Geliştirici ekibin Ghost of Tsushima 2 için kolları sıvadığını söyleyebilsek de birincil projenin bu olup olmadığını maalesef söyleyemiyoruz. Belki şuanda başka bir oyun üzerinde çalışılıyor ve aynı zamanda Ghost of Tsushima’nın devam oyunu için de arkaplanda ufak bir ekip hazırlıklar yapıyor olabilir. Önümüzdeki aylarda bu konu hakkında daha net bilgiler edineceğimizi ve resmi duyurunun 2022 yılı içerisinde yapılacağını düşünüyorum.

Ghost of Tsushima, 17 Temmuz 2020 tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkış yaptı ve ilk üç günde dünya çapında 2.4 milyon adet satarak PS4’ün en hızlı satan orijinal IP’si olma ünvanını eline aldı. Ek olarak oyunun PlayStation 5 platformunda 60 FPS çalışacağını da belirtelim.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x