SCUM Steam’de Erken Erişime Açıldı

SCUM Yeni açık dünyaya sahip hayatta kalma oyunu SCUM, bugün Steam’de erken erişime açıldı. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen oyun, gerçekçi bir deneyimin yanı sıra şuana kadar hiç görülmemiş oldukça detaylı bir karakter kişileştirme, geliştirme ve ilerleme vaat ediyor. Ayrıca belirtilene göre oyunda belli bir seviyeye gelip güçlendikten sonra bulunduğumuz adaya hükmetmemiz mümkün olabilecek ve diğer oyuncularla ortaklık yapmamız için hediye teklifleri bile alabileceğimiz söyleniyor.

Şuan oyun henüz erken erişim aşamasında olduğundan dolayı tahmin edeceğiniz üzere birçok hata ile birlikte çıkacaktır fakat geliştirici ekip oyunu geliştirmeye devam ettiği için yeni gelen güncellemelerle birlikte bu hataları çözecektir.

İlk olarak DayZ ile birlikte büyük bir patlama yaşayan hayatta kalma türü daha sonrasında H1Z1 ve ardından PUBG ile birlikte varlığını devam ettirdi. Sizce en gerçekçi oyun olacağı söylenen hayatta kalma türünün yeni varisi SCUM, bekleneni verebilecek mi? Ne düşünüyorsunuz?

Şuanda 32 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan oyunu eğer almayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden almanızı tavsiye ederiz çünkü daha sonrasında fiyatının artacağını düşünüyoruz. Aşağıdaki linkten Steam mağazasına ulaşabilirsiniz.

SCUM Steam’de

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x