Rise of the Tomb Raider PS4 İçin Resmi Olarak Duyuruldu!

Time exclusive yani belli bir zaman kısıtlamalı olarak Xbox One ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştiren Rise of the Tomb Raider PS4 için resmi olarak duyuruldu.

Square Enix tarafından oyun, serinin 20. yılına özel olarak Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration adı altında resmi olarak duyuruldu.

11 Ekim 2016‘da çıkışını yapacak olan oyun daha önce çıkmış olan DLC’ler, silahlar ve kıyafetleri barındıracak. Ayrıca oyuna yeni extreme survivor zorluğu, yeni co-op modu Endurance, yeni hikaye modu Blood Ties (Bu modda VR Desteği sunulacak) gibi birçok yeni içerikler bizleri bekliyor olacak.

Tabiki bu yenilikler Xbox One, Xbox 360 ve PC’de oyunu almış olanlara da sunulacak. 60 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan oyunu ön sipariş verenler sanatsal çalışmaların bulunduğu kitaba da sahip olacak. Aşağıdaki görselden paketin tüm içeriğine ve kapak tasarımına bakabilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider PS4 İçin Resmi Olarak Duyuruldu Rise of the Tomb Raider PS4 İçin Resmi Olarak Duyuruldu Rise of the Tomb Raider PS4 İçin Resmi Olarak Duyuruldu

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x