Rise of the Tomb Raider PS4’de Hangi Çözünürlük ve FPS’de Çalışacak?

Rise of the Tomb Raider PS4'de hangi çözünürlük ve fps'de çalışacak?Sizlere Rise of the Tomb Raider‘ın PS4 için resmi olarak duyurulduğunun haberini yapmıştık fakat oyun hakkında son gelen bilgi “Rise of the Tomb Raider PS4’de hangi çözünürlük ve fps’de çalışacak?” sorusuna cevap getiriyor.

Son gelen bilgiye göre Rise of the Tomb Raider PS4’de 1080p çözünürlükte ve 30fps’de çalışacak. Square Enix firmasının dün gece paylaştığı açıklamalar ise şu şekilde: “Crystal Dynamics geliştirici firması uzun zamandır Nixxes Software ile birlikte Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyununun geliştirilmesi üzerinde çalışıyor ve hala optimizasyon süreci devam ediyor”

Bu açıklamalara bakarak ve firmanın belirttiğine göre Rise of the Tomb Raider için PS4’de en az 1080p ve 30fps hedefleniyor fakat hala optimizasyon aşaması devam ettiğinden dolayı geliştirici firma daha fazla fps sunabilme ihtimalleri olduğunu belirtiyor. Rise of the Tomb Raider PS4 için 11 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x