Red Dead Redemption 2 İlk İnceleme Puanları Yayınlandı

Red Dead Redemption 2 ilk inceleme puanlarıRockstar Games tarafından 8 yıl boyunca geliştirilen Red Dead Redemption 2 yarın oyuncularla buluşuyor. Evet yanlış duymadınız o büyük bekleyiş sona eriyor. Red Dead Redemption 2 ilk inceleme puanları ise birçok basın kuruluşu tarafından yayınlandı. Yayınlanan ilk inceleme puanları bir hayli yüksek gözüküyor.

Red Dead Redemption 2’nin İlk İnceleme Puanları:

Sizce Red Dead Redemption 2 yılın oyunu olmayı başarabilecek mi?

Red Dead Redemption 2 Hakkında:

Amerika’nın acımasız kalbi

Grand Theft Auto’nun yaratıcısı Rockstar Games’in son oyununda, devasa ve atmosferik bir dünyayı keşfedin.

İdealler ve sadakât arasında

Amerika, 1899. Kanun adamları geriye kalan son kanunsuz çeteleri avlarken, vahşi batının sonu yaklaşıyor. Teslim olmayı reddeden ve boyun eğmeyenler ölüyor.

Blackwater kasabasında rayından çıkan bir soygunun ardından, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmaya zorlandı. Ülkedeki tüm federal ajanların ve en iyi kelle avcılarının peşine düştüğü çete soygun yapmalı, çalmalı ve hayatta kalmak için tehlikelerle dolu Amerikan kırsalında mücadele vermeli.

İç hesaplaşmalar çetenin bütünlüğünü tehdit ederken, Arthur idealleri ve onu yetiştiren çeteye karşı duyduğu sadakât arasında bir seçim yapmalı.

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption’ın yaratıcılarından çıkan Red Dead Redemption 2, modern çağın başlangıcında Amerika’da geçen büyük bir yaşam hikâyesi.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x