Middle-Earth: Shadow of War İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

PS4, Xbox One ve PC platformları için Monolith Productions geliştirici firması tarafından geliştirilen Middle-Earth: Shadow of War için ilk oynanış videosu firmanın söz verdiği gibi bugün yayınlandı.

Oynanış videosuna bakacak olursak oyunun alfa aşamasından alınma görüntüleri görüyoruz. Bazı kişiler tarafından ilk oyunun üstüne grafik anlamında bir şey katılmadığı için eleştirilmiş olsa da şahsen her şeyin grafik olmadığını birazda oyunun bizlere sunduğu oynanabilirlik, hikaye ve atmosfer gibi unsurların tadını çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Şuan erken konuşmak istemem ama eğer geliştirici firma Middle-Earth: Shadow of War’ın çıkışında ilk oyuna oranla bu oyunda üzerine güzel yenilikler katmayı başarırsa Game of The Year‘a aday bir oyun olabileceği görüşündeyim.

Middle-Earth: Shadow of WarAyrıca Ejderha kullanmakta baya zevkli olacağa benziyor. Oyunun haritasında ejderha ile turlamayı kim istemez ki? Middle-Earth: Shadow of War, 22 Ağustos 2017 tarihinde Kuzey Amerika, 25 Ağustos 2017 tarihinde ise Avrupa’da çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan 16 dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x