Justice League: Zack Snyder Cut, 2021 Yılında HBO Max’te Yayınlanacak

Zack Snyder's Justice League
Başarılı yönetmen Zack Snyder, kızının ölümünün ardından setlere ara vermiş ve Justice League filminin yönetmen koltuğundan çekilmişti. Zack Snyder’ın ayrılışının ardından yönetmen olarak Joss Whedon getirilmişti ve filmin çekimlerine yeni bir yönetmenle devam edilmişti. 2017 yılında vizyona giren Justice League gişede beklenileni veremedi ve hayranlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Çıkış yaptığı dönem kötü bir performans gösteren Justice League ilerleyen aylarda Zack Snyder tarafından yapılan açıklamalarla tekrar gündeme geldi ve büyük bir hayran kitlesini de arkasına almayı başardı. Snyder, kendisinin çektiği filmin oldukça farklı olduğunu ve Snyder Cut adıyla tekrar gösterime girmesini istiyordu. Justice League oyuncularından ve DC hayranlarından büyük bir destek alan Snyder’ın isteği sonunda kabul oldu.

Yönetmen Zack Snyder tarafından çekilen Justice League, Zack Snyder’s Justice League adıyla 2021 yılında HBO Max‘te yayınlanacak.

Siz 2021 yılında yayınlanacak olan Zack Snyder’s Justice League filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hayranların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x