En İyi Korsan Oyunları

en iyi korsan oyunları
Şu sıcak yaz günlerinde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi korsan oyunlarını veya tek başınıza oynamak için en iyi korsan oyunları hangisi diye düşünüyorsanız bu konumuz tam size göre. Toplam 7 tane korsan oyununa yer verdiğimiz bu listede kendi zevklerinize göre seçebileceğiniz birçok oyun bulunuyor. En iyi korsan oyunları listemizde yer verdiğimiz liste şu şekilde:

Sea of Thieves


Sea of Thieves şu sıralar oynayabileceğiniz en iyi korsan oyunlarından biri. Tehlike ve keşif dolu bir dünyada denize açılma, keşfetme, savaş ve yağma, bulmaca çözme ve hazine avı ile ağzına kadar dolu gerçek korsan deneyimi sunan oyunda zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte bir ekip oluşturun ve hazine dolu adalara gitmek üzere denize açılın, efsanevi yaratıklarla karşılaşın ve diğer korsanlara karşı epik gemi savaşlarında cesaretinizi test edin.
Eğer sen de bu aksiyon dolu maceraya hazırsan ekibini topla ve efsanevi bir korsan olma yolunda ilk adımını at!

Platformlar: Xbox One, Microsoft Windows

Pillars of Eternity 2: Deadfire


Obsidian Entertainment tarafından geliştirilmiş olan Pillars of Eternity 2: Deadfire, RPG severler için harika bir korsan oyunu. Hem RPG türünü seviyorsanız hem de korsan oyunlarına ilginiz varsa bu oyun sizin için oldukça uygun bir seçenek olabilir.

Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Assassin’s Creed 4: Black Flag


Assassin’s Creed serisinin en sevilen oyunlarından biri Assassin’s Creed 4: Black Flag‘de ana karakterimiz Edward Kenway ile karada suikastlar düzenleyip kaos estirebilirken hem de açık denizde geminiz ile diğer kaptanlara meydan okuyabilirsiniz. Bu oyun hem Assassin’s Creed serisini hem de korsan temalı oyunları seven insanlar için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, Microsoft Windows, Wii U

Lego Pirates of the Caribbean


Lego oyunları birçok kişi tarafından yaşı küçük kişilerin oynadığı oyunlar olarak bilinir fakat ben bu duruma katılmıyorum. Çünkü lego oyunlarının kendine has bir tarzı vardır. Lego oyunları eğlenceli hikaye anlatımı, kendine has mizahı ve oyun içi bulmacalarıyla oldukça hoş vakit geçirebileceğiniz türlerden biridir.
Lego oyunlarını ve Karayip Korsanları serisini sevenler için bu oyun güzel bir seçenek olacaktır.

Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo 3DS, PlayStation Vita, Nintendo DS, Microsoft Windows, Mac OS

Tempest


Tempest‘in dünyasında geminiz ile açık sularda yelken açtığınızda tüccarlar, ürpertici tarikat üyeleri ve acımasız korsanlarla dolu bir dünyada kendinizi bulacaksınız.
RPG türünde bir oyun olan Tempest, oldukça fazla ana görev ve yan görevlerden oluşuyor. Yani uzun soluklu bir oyun olduğunu söyleyebilirim. RPG severler için iyi bir seçenek olabilir.

Platformlar: Android, iOS, Microsoft Windows, macOS

Atlas


Ark: Survival Evolved‘ın geliştiricileri tarafından yapılan Atlas korsan oyunları severler için iyi bir seçenek olabilir. Çevrimiçi çokoyunculu moda sahip olan bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte adaları keşfedebilir, korsan ütopyanızı oluşturabilir, gemilerle savaşabilir ve yağmalayabilirsiniz.

Atlas iyi özeliklerinin yanı sıra oyun içi hatalar, optimizasyon ve servera bağlanamama gibi sorunlara da sahip bir oyun. Atlas’ı almayı düşünüyorsanız almadan önce araştırmanızı ve bilgisayarınızın sistem özelliklerini gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Platform: Microsoft Windows

Furious Seas


Furious Seas, Vive ve Oculus Rift üzerinden oynayabileceğiniz korsan temalı sanal gerçeklik(VR) oyunu. Kaptan olarak, mürettebatınızın etrafında emirler verebilir, geminizi yönlendirebilir ve düşman filolarına karşı savaşabilirsiniz.
Eğer Vive veya Oculus Rift cihazına sahipseniz ve diğer oyunlardan farklı bir korsan oyunu arıyorsanız, Furious Seas görülmeye değer.

Platform: Microsoft Windows

Editörün Seçimi

Eğer bu listeden bir oyun seçecek olsaydım bu oyun Sea of Thieves veya Assassin’s Creed 4: Black Flag olurdu. Arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız en iyi seçenek Sea of Thieves olacaktır. Eğer ben yalnız kurt olarak takılacağım diyorsanız Assassin’s Creed 4: Black Flag sizin için en iyi seçenek olacaktır

1
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x