İlginç Detaylı Huawei Akıllı Telefon Ortaya Çıktı
İlginç Detaylı Huawei Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

İlginç Detaylı Huawei Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

Son zamanlarda Huawei Akıllı Telefon firması, Mate 20 ve Mate 20 Pro ile fazlaca gündeme geliyor olsa da saman altından su yürüten firmadan gizemli bir telefon ortaya çıktı. Oldukça dikkat çekici ve bir o kadar da ilginç özelliklere sahip telefonu sadece Huawei’i yakından takip eden kullanıcılar keşfedebildi. Kısa süre ardından çığ gibi büyüyen haberler ile beraber tanınır hale gelen telefonu yakından inceleyeceğiz.

Adı geçen gizemli Huawei Akıllı Telefon kısa süre önce TENAA kayıtlarında görünmüş olup tasarımsal olarak daha önce gördüğümüz hiç bir akıllı telefon özelliğini taşımamaktadır. Telefonun arka kasası sahte dikişli yani dekarasyon dikişli deri bir kapak bulunuyor. Bu kapak açılamaz olarak tasarlanmış, herhangi bir şekilde bataryayı çıkarmanız mümkün değil. Teknik arıza ile karşılaştığınız zaman ise servise göndererek bataryadaki sorunları tamir ettirebilirsiniz. Bileceğiniz üzere Huawei Akıllı Telefonlar Türkiye üzerinde oldukça başarılı bir garanti servisine sahip. Sizin gönderme süreciniz dahil onların gönderme sürenci dahil olacak şekilde en geç 1 hafta içinde telefon tamir edilip sizlere geri gönderiliyor.

İlginç Huawei Akıllı Telefon Hakkında Detaylı Bilgiler

İlginç Detaylı Huawei Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

Tasarım konusunda Huawei telefonları için alışılmışın dışına çıkılmış olup, damla çentik adı verilen çok güçük bir çentik ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İlk etapta sadece beyaz ve siyah renklerinin satılacağı bu gizemli telefonun donanımsal özellikleri hakkında da bir kaç bilgi sızdırılmış durumda. Bazı kaynaklara göre ise bu gizemli telefon Huawei tarafından yakın zamanda tanıtılacak olan Huawei Nova telefon modeline ait olduğu söyleniyor. Fakat bu konu hakkında kesin bir bilgi olmamak ile beraber firma tarafından resmi duyuru yapılmamıştır. Kısa zaman içerisinde firmadan bilgilendirme bekleniyor. 7.12 inş gibi büyük bir ekrana sahip olan Huawei Akıllı Telefon ile film ve dizi keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda 4.900 mAh bataryaya sahip telefon ile 2 günlük şarj ihtiyacını bu devasa batarya ile kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Güç tasarrufu modunda kullandığınızda ise çok daha uzun süreler boyunca sıkıntı yaşamadan, zor durumda kalmadan bu uzun pil ömrüne sahip telefonu kullanabileceksiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x