Demon’s Souls Remake Oynanış Videosu Yayınlandı

Demon's Souls Remake oynanış videosu

Youtube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak düzenlenen “PlayStation 5 Showcase” etkinliğinde Demon’s Souls Remake oynanış videosu yayınlandı. Yaklaşık 4.5 dakika uzunluğundaki oynanış videosunda 2013 yılında çıkış yapan PlayStation 3 versiyonuna kıyasla baştan aşağı yenilenen Demon’s Souls’a göz atma fırsatı buluyoruz.

SIE Japan Studio ve Bluepoint Games tarafından geliştirilen Demon’s Souls Remake, 12 Kasım tarihinde PlayStation 5 platformuna çıkış yapacak. Konsolun çıkış oyunlarından birisi olacak.

Demon’s Souls Remake, her ne kadar PlayStation Exclusive olarak bahsedilse de fragmanının 4. dakika 20. saniyesinde aşağıda yer alan “Sınırlı bir süre için diğer konsollarda mevcut değildir. PC’de de mevcuttur.” ibaresi Demon’s Souls’un PC platformuna geleceğeni, belli bir sürenin ardından ise Xbox konsollarına da çıkacağına işaret ediyor.

Yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

GÜNCELLEME: Sony tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte Demon’s Souls’un PC’ye veya diğer konsollara gelmeyeceği, söz konusu yazının bir hatadan ibaret olduğu belirtildi.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x