Death Stranding İlk İnceleme Puanları Yayınlandı

Death Stranding ilk inceleme puanları
Kojima Productions
tarafından geliştirilen ve oyun sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başaran Hideo Kojima‘nın göz bebeği olan Death Stranding’in çıkışına bir haftadan az bir süre kaldı. Ambargonun kalkmasıyla birlikte de Death Stranding ilk inceleme puanları birçok basın kuruluşu tarafından yayınlanmaya başladı. İnceleme puanları hakkında konuşmak gerekirse belli bir puan aralığı yok gibi gözüküyor. Bazı basın kuruluşları tarafından oyun yüksek puanlar alırken bazıları tarafından da düşük puana tabi tutulmuş.

Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner gibi yıldız isimlerin yer aldığı Death Stranding, 8 Kasım’da PS4 için raflardaki yerini alacak. PC için ise 2020 yazısının başlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Death Stranding İlk İnceleme Puanları

Death Stranding Hikayesi

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan PlayStation 4 için yepyeni ve çığır açacak bir açık dünya aksiyon macera tecrübesi.

Yakın gelecekte, gizemli patlamalar dünyayı sarstı ve Ölüm Kıyısı olarak bilinen bir dizi doğaüstü olaya neden oldu. Topraklara musallat olan öteki dünyaya ait yaratıklar ve kapıda bekleyen kitlesel yok oluş karşısında Sam Porter Bridges, mahvolmuş topraklar boyunca yolculuk etmeli ve insanoğlunu kapıdaki felaketten kurtarmalı.

Ayrıca oyun hakkında pek bir bilginiz yoksa “Death Stranding Hakkında Bilmeniz Gerekenler” başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x