TeknoKonsol
Oyuncunun Gerçek Adresi

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Açıklandı

cyberpunk 2077 çıkış tarihiDünya’nın en büyük oyun fuarı olma niteliğini taşıyan E3 2019 fuarında Microsoft firmasının sunumu sırasında Cyberpunk 2077 çıkış tarihi açıklandı. Belirtilene göre oyun 16 Nisan 2020 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi bilgisine ek olarak yaklaşık 4 dakikalık oyuna ait sinematik video da yayınlandı. Videonun sonunda karşımıza sürpriz bir isim çıkıyor. Bu isim Matrix ve John Wick serilerinden tanıdığımız ünlü aktör Keanu Reeves oluyor. Kendisini gördüğümüzde oldukça şaşırdık fakat bir yandan da sevindik. Oyuna değişik bir hava katabilir. Ek olarak kendisinin gözükmesinin ardından Keanu Reeves‘de sahnede yerini aldı ve kendisine böyle bir teklifin geldiğini ve bu oyunun bir parçası olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Ayrıca oyunun çıkış tarihini hepimizin bilmek istediğini söyleyerek bir nevi çıkış tarihinin açıklanmasına yön verdi diyebiliriz.

Cyberpunk 2077 şuanda Steam üzerinde 249 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda. Oyunda Türkçe Altyazı bulunacağını da belirtmeyi unutmayalım.

Cyberpunk 2077 Hakkında

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City küme kentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikayesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin siber gereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikayeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

Yorumlar