Bloodborne PC Platformuna Gelebilir

bloodborne pc
24 Mart 2015 tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkışını gerçekleştiren Bloodborne oyunun PC platformu için geliştirildiği söylentileri ortaya çıkmaya başladı. Eğer söz konusu söylentiler doğruysa ve Bloodborne PC platformu için geliştiriliyorsa Horizon Zero Dawn, PC platformuna port edilen ilk ve son birinci parti PlayStation oyunu olmayacak.

Sloth Mom isimli Twitter kullanıcısının “oldukça güvenilir kaynak” olarak nitelendirdiği kişiden aldığı bilgiye göre Bloodborne PC platformu için geliştiriliyor. Oyunu PC platformuna port eden firmaya oldukça güvendiğini ve hayal kırıklığına uğramayacağımızı belirten Sloth Mom, normalde 4 Haziran tarihinde düzenlenecek olan fakat Amerika’daki Black Lives Matter eylemlerinden dolayı ertelenen PlayStation 5 etkinliği düzenlenseydi Bloodborne Remastered, PlayStation 5 ve PC platformları için duyurulacaktı dedi.

Bir diğer doğrulamada ünlü fırsatlar uzmanı Wario64 isimli Twitter kullanıcısı tarafından geldi. Wario64 kullanıcısı attığı tweette “Bloodborne’u PC’de PS Now sistemi ile oynayabilirsiniz veya biraz daha bekleyebilirsiniz.” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Horizon Zero Dawn PC platformu için duyurulmuş ve birçok kullanıcı artık birinci parti PlayStation oyunlarının PC platformuna geleceğini düşünmeye başlamıştı. God of War ve The Last of Us Part II gibi yapımların PC platformuna gelmesi şimdilik imkansız gibi gözükse de ilerleyen günler ne gösterir bilemiyoruz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x