Horizon: Zero Dawn PC Platformuna Geliyor


Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve 28 Şubat 2017 tarihinde PS4’e özel olarak çıkışını yapmış olan Horizon: Zero Dawn PC platformu için duyuruldu. Sony Interactive Entertainment’dan Hermen Hulst yaptığı açıklamayla oyunun PC’ye geleceğini resmi olarak duyurdu.

PlayStation Blog‘a konuşan Hermen Hulst şu sözleri söyledi:

“Horizon Zero Dawn’ın bu yaz PC’ye geldiğini doğrulayabilirim. Yakında Guerrilla Games’in stüdyo yönetmenleri Michiel van der Leeuw, JB van Beek ve Angie Smets Horizon: Zero Dawn’ın PC versiyonuyla ilgili daha fazla bilgi paylaşacak”

“PlayStation’ı daha fazla insana nasıl tanıtacağımıza dair yeni fikirlere açık olmamız ve insanlara belki de neyi kaçırdıklarını göstermemiz gerektiğini düşünüyorum.Bazı kişilerin kafasını rahatlatmak için bir AAA özel oyunun PC’ye geliyor olması her oyunu PC platformuna getireceğimiz anlamına gelmiyor. Horizon: Zero Dawn’ın PC’ye uyduğunu düşünüyorum. Konsola sadık kalmaya devam edeceğiz.”

Horizon: Zero Dawn PC platformu için yazın çıkışını yapacak.

Sony, PS5‘in çıkışına az bir süre kala birkaç oyununu PC platformuna çıkarıp PC oyuncularının neler kaçırdığını göstermek ve yeni konsollarına kullanıcı çekmeye çalışıyor gibi gözüküyor. Siz Horizon: Zero Dawn’ın PC’ye geliyor olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x