Youtube Go Kullanıma Sunuldu

youtube-goArtık Youtube videolarını çevrimdışı olarak indirebileceğimiz ve izleyebileceğimiz Youtube GO kullanıma sunuldu. Google tarafından Hindistan’da gerçekleştirilen etkinlikte özellikle veri tasarrufuna dikkat çeken firma bu uygulama ile birlikte artık bir videoyu kapatıp bir daha izleyeceğimizi düşünüyorsak o videoyu cihazımıza indirebilecek ve çevrimdışı olarak izleyebileceğiz.

Youtube Go kullanıma sunuldu
Ayrıca Youtube Go‘da bir videoyu indireceğimiz zaman hangi kalitede indireceğimizi ve dahili hafızaya mı yoksa Micro SD kartımıza mı depolayacağımızı seçebiliyoruz. Yakındaki cihazlar arasında da video aktarımı yapabilmekte belirtilen diğer bir özellik arasında.

Şu anlık Hindistan’da kullanıma sunulan Youtube Go, diğer ülkeler içinde yavaş yavaş çıkışını yapmaya başlıyor. Türkiye için net bir tarih olmasa da kısa bir zaman içinde ülkemiz içinde kullanıma sunulacağını tahmin ediyoruz.

Not: Her ne kadar Youtube Go benzeri uygulamalar piyasada mevcut olsa da Google tarafından resmi olarak yayınlanan bir uygulama olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x