Yeni God of War Oyunu 2022 Yılına Ertelendi!

PlayStation 5 Showcase etkinliğinde duyurulan ve 2021 yılında çıkış yapacağı belirtilen yeni God of War oyunu ertelendi. Erteleme haberini ilk olarak PlayStation Blog‘da soruları cevaplayan PlayStation Studios Başkanı Hermen Hulst, şu sözler ile duyurdu:

“Yeni God of War projesi Horizon Forbidden West’ten biraz sonra başladı. Bu nedenle, Santa Monica Studio’nun hepimizin oynamak istediği muhteşem God of War oyununu sunabilmesini sağlamak için oyunu gelecek yıla ertelemeye karar verdik.”

Duyurunun hemen ardından ise geliştirici ekip Santa Monica Studio, Twitter hesabı üzerinden bu konu hakkında açıklama yaptı. Söz konusu açıklamayı hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Yeni God of War Oyunu PS4 İçin de Geliştiriliyor

PlayStation Studios Başkanı Hermen Hulst, hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 platformları için oyun geliştirmenin mantıklı olduğu durumlarda her iki platforma da oyunu çıkarmak istediklerini belirtti ve Horizon Forbidden West oyununun haricinde Gran Turismo 7‘nin ve yeni God of War oyununun PS4 platformu için de geliştirildiğini duyurdu.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x