WhatsApp İçin Harika Olabilecek 4 Uygulama!

WhatsApp İçin Harika Olabilecek 4 Uygulama

1- Tema Desteği Gelmesi Lazım.

Bu özellik WhatsApp Plus ismindeki uygulamada tema değiştirme gibi bir çok özelliği değiştirebiliyorsunuz. Fakat WhatsApp bu uygulamayı kullandığınız taktirde sizi WhatsApp kullanmaktan bir süre mahrum bırakıyor. Fakat WhatsApp bu özellikleri kendi bünyesine geçirse kimse böyle 3.parti uygulamalarıyla uğraşmaz. En basitinden Gece Modu özelliği olsa fazla kötü olmaz. Sadece arkaplanı değiştirmek bize yetmiyor tema rengini, gönderdiğimiz mesajların iletilme butonlarını değiştirme gibi özellikleri bünyesine katarsa baya harika olabilir.

2- Mesajınızı Çizerek Veya El Yazısıyla Gönderme

Mesajlaşma uygulamalarının birçoğunda yer alan çizim gönderme özelliği WhatsApp’a eklense güzel olabilir. Bu şekilde mesajlaşma daha iyi bir hale gelebilir. Fazla büyük bir özellik değil en ufak bir güncellemede bunu eklemesi mümkündür.

3- Titreşim Gönderme Özelliği

Msnde kullandığımız o titreşim özelliği WhatsApp’a gelse harika olabilir. Sırf o MSN deki titreşim için eski günlere dönmek istiyoruz. Bu şekilde bir özellik gelse kısa sürede en çok kullanılan özellik olabilir.

4- Arama Yapılınca Uyarı Çıkması

Şu ana kadar yüzlerce, binlerce kişi sırf yanlış tıkladıklarından dolayı eski sevgililerini aradılar. WhatsApp böyle durumlar da bizi zora sokmak yerine arama yapılmadan önce Facebook’taki gibi son kez bir uyarı yapsa fena olmazmıydı? Hem de böylelikle yanlış aramalarla insanlar telaş içine girmez.

Bu 4 Uygulama WhatsApp’ta yapıldığı taktirde baya ilgi uyandıracağı konusunda eminiz. Böyle özellikler gelirse WhatsApp’ın kullanım sayısı artacaktır.

Keywords : WhatsApp İçin Harika Olabilecek 4 Uygulama

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x