VODAFONE’DAN FREEZONE’LU GENÇLERE ÖZEL PlayStation®4 20. YIL SÜRÜMÜ KAZANMA FIRSATI

VODAFONE’DAN FREEZONE’LU GENÇLERE ÖZEL PlayStation®4 20. YIL SÜRÜMÜ KAZANMA FIRSATI 

İki Vodafone FreeZone’lu, Beşiktaşlı genç futbolcular Necip ve Serdar ile PlayStation oynayacak, kazanan talihli dünyada sadece 12.300 adet üretilen koleksiyon ürünü PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü’ne sahip olacak

Gorsel_1

Vodafone FreeZone, “#OyunBizimİşimiz” mottosuyla düzenlediği yeni kampanyasında, bir talihliye tüm dünyada sadece 12.300 adet üretilen “PlayStation®4 20. Yıl Sürümü”nden hediye edecek. Vodafone FreeZone’lulara özel olarak düzenlenen kampanya için hazırlanan reklam filminde Beşiktaşlı oyuncular Necip ve Serdar rol alıyor. Ünlü futbolcular kendilerine oyun arkadaşı aradıklarını belirterek Vodafone FreeZone’lu gençleri www.oyunbizimisimiz.com adresinden online yarışmaya katılmaya davet ediyor.

4 Mayıs 2015 – Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, “Oyun bizim işimiz” mottosuyla oyun sektöründe önemli bir adım atıyor. Bu doğrultuda ilk işbirliğini Sony PlayStation® ile yapan şirket, PlayStation tutkunu Vodafone FreeZone’lulara özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, bir talihliye, PlayStation’ın 20. yıldönümü anısına tüm dünyada sadece 12.300 adet üretilen “PlayStation®4 20. Yıl Sürümü”nden hediye edilecek.

Vodafone FreeZone, PlayStation®4 kampanyası için özel bir film de hazırladı. Beşiktaşlı futbolcular Necip ve Serdar’ın rol aldıkları filmde, iki ünlü futbolcu kıyasıya PlayStation®4 oynarken görülüyor. Oyunun sonunda Vodafone FreeZone’lulara seslenen futbolcular, kendilerine iki oyun arkadaşı daha aradıklarını belirterek Vodafone FreeZone’lu gençleri www.oyunbizimisimiz.com adresinden online yarışmaya katılmaya çağırıyor. PlayStation tutkularını anlatan fotoğraflar yükleyerek yarışmaya katılan oyuncular arasından jürinin yapacağı değerlendirme ile seçilecek iki FreeZone’lu takımlarını seçerek Beşiktaşlı yıldız oyuncularla yan yana PES atıp 20. yıla özel PlayStation®4 sahibi olma şansını yakalayacak.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x