Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ertelendi

Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Hardsuit Labs tarafından yapılan ortak açıklama ile birlikte Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin ertelendiği duyuruldu. 2021 yılına ertelendiği belirtilen oyunun ertelenme sebebi şu sözlerle açıklandı:

“Amacımız her zaman mümkün olan en iyi oyunu sunmak, sizi World of Darkness’ta yeniden hayal edilen bir Seattle’a kaptırmak ve orijinal Bloodlines oyununa layık bir devam oyunu getirmek olmuştur. Kendimiz için belirlediğimiz kalite çıtası ve hırslar nedeniyle daha fazla zamana ihtiyacımız olduğuna dair zor bir karar aldık. Bu, 2020’de yayınlama hedefimizin artık mümkün olmadığı anlamına geliyor. Erteleme kararı lansmana doğru ilerlerken mümkün olan en iyi oyuncu deneyimini sağlamak için yaptığımız değişikliklerden biridir.

Bu ne hafife alınan bir karar ne de düşündüğümüz ilk seçenek. Önümüzdeki aylarda lansman zamanlaması ve bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olacak diğer organizasyonel değişiklikler hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Bunun birçoğunuz için bir hayal kırıklığı olacağını anlıyoruz, ancak tutkumuzun topluluğun birçok bölümünde nasıl yankılandığını da takdir ediyoruz. Umarız zor olsa da bunun doğru karar olduğunu anlamışsınızdır.

Bloodlines 2’yi oluşturmaya devam ederken sabrınız için hepinize teşekkür ederiz .”

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için geliştiriliyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x