Valorant’ın Yeni Ajanı Killjoy Tanıtıldı

valorant killjoy

Daha önce ortaya çıkan sızıntılardan gördüğümüz Valorant’ın yeni ajanı Killjoy, Riot Games tarafından yayınlanan tanıtım videosu ile birlikte resmi olarak tanıtıldı. 1 dakika uzunluğundaki tanıtım videosunda Alman asıllı teknoloji uzmanı Killjoy ajanının özelliklerine yakından bakma fırsatı buluyoruz.

Killjoy Özellikleri

  • Alarm Botu(C) – Menzili içine girmeye cüret eden düşmanların peşine düşen bir robot göndermek için Alarm Botu’nu kuşan. Katil robotçuğum hedefine yetişince, bana kafa tutan şapşalı güm diye havaya uçurur. Alarm Botu yalnızca hasar vermekle de yetinmez. Etkilediği hedefleri geçici olarak savunmasız hale getirerek onların tüm kaynaklardan iki kat hasar almasına sebep olur. Gönderdiğin robotçuğu geri çağırmak için robotu gönderdiğin tuşu basılı tutarsın, olur biter.
  • Taret(Q)– Bazen ihtiyacın olan çözümü gökte ararken yerde bulursun. 180 derecelik bir koni içindeki düşmanlara ateş eden bir taret yerleştirebilirsin mesela. Tareti kaldırmak için tareti yerleştirdiğin tuşu basılı tutman yeterli. Alan savunmasında oldukça iyiyimdir, siz bana köşeleri tutun yeter.
  • Nanosürü(E)– Of, bak şimdi esas hareketi kes. Bombayı sallarsın. Düştüğü yerde sessiz sessiz durur. Sonra bombayı etkinleştirerek, hasar veren Nanosürü’yü bir salarsın ortalığa… Arkana yaslanıp düşmanın ağlayarak kaçışını izlersin.
  • Tecrit(X)– Zamanlamasını ayarlarken biraz dikkatli olmak gerekiyor ama cihazı bir çalıştırdın mı, etki alanındaki tüm düşmanları 8 saniyeliğine tecrit edersin. Düşmanlar bu cihazı imha edebilir tabii. Ama benim de elim armut toplamıyor, o zaman ben de yenisini koyarım.

Killjoy, 4 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile 23.59’da bitecek mevcut savaş biletinin hemen ardından başlayacak 2. bölüm ile birlikte oyuna eklenecek.

Karakteri nasıl buldunuz?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x