TeknoKonsol
Oyuncunun Gerçek Adresi

Unreal Engine 5 Duyuruldu

unreal engine 5 playstation 5 teknoloji demosuBirçok canlı yayın platformu üzerinden dijital olarak düzenlenen Summer Game Fest özel etkinliğinde Epic Games, gerçek zamanlı olarak çalışan PlayStation 5 teknoloji demosu ile Unreal Engine 5 oyun motorunu tanıttı.

“Lumen in the Land of Nanite” ismindeki PlayStation 5 teknoloji demosu grafik, ışıklandırma, kaplamalar ve birçok detayla izleyenleri mest etmeyi başardı. Bu kalite sıçramasını sağlamak için çok sayıda ekip ve teknolojinin bir araya geldiğini belirten Epic Games, yeni nesil konsollarda filmlerdeki CG kalitesini ve gerçek hayata denk fotogerçekçiliği hedeflediğini belirtti.

Unreal Engine 5; PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, PC, Mac, iOS ve Android platformlarını destekleyecek. 2021 yılının başlarında ön izleme programı ile erişime açılacak Unreal Engine 5, 2021 yılının sonlarında tam sürüme ulaşacak. PlayStation 5 üzerinden gerçek zamanlı olarak çalıştırılan teknoloji demosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Yorumlar