Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Türkçe Dublaj ve Altyazı Bulunacak

Uncharted serilerinde ilk olarak Uncharted 3: Drake’s Deception’da gördüğümüz Türkçe dublaj ve altyazı çalışmasını daha sonrasında serinin ilk 3 oyunu olan Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunlarını bir araya getiren Uncharted: The Nathan Drake Collection’da görmüştük. Peki Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Türkçe dublaj ve altyazı desteğine sahip olacak mı? Sorunuzun cevabı hemen aşağıda.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu içinde Türkçe dublaj ve altyazı çalışmasının bulunacağı kesin gözüyle bakılsa da Playstation Türkiye tarafından kesin bir açıklama yapılmamıştı. Şimdi ise Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğinin bulunacağı resmi olarak açıklandı.

Türkçe dublaj çalışmasında Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb ve Knot’u Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendirecek. Playstation Türkiye’ye yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x