Ücretsiz 5 Uygulama Paralı Uygulamalara Rakip!

Ücretsiz 5 Uygulama Paralı Uygulamalara Rakip

1- Linux

Tabi ki ücretsiz kelimesini linux dağıtımları hakkını vermektedir. İçinde işletim sistemi bulunmayan yeni bir bilgisayar aldıysanız ve Windows’a para vermek istemiyorsanız veya en basitinden lisans parasıyla uğraşmadan bilgisayarınız olsun istiyorsanız, Linux’un işletim sistemleri tam size göre.

2- VirtualBox

Bilgisayarınzıa yükleyeceğiniz uygulamaya güvenmiyorsanız sanal bilgisayar işlevi gören bu uygulamayı indirerek sonuçların ne olacağını test edebilirsiniz. Birden fazla işletim sistemi kurabilirsiniz. Linux, windows, android gibi işletim sistemlerini kurabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

3- DaVinci Resolve

Ücretsiz ve kaliteli olan video  edit yapma programı bulmak günümüzde bir hayli zor. Hele ki ücretli olan Adobe Premiere veya iMovie gibi uygulamalarla ücretsiz olarak sunulan uygulamaları karşılaştırırsak bir hayli kalitesiz ve kötü olduğunu düşünebiliriz. Fakat DaVinci Resolve programı kaliteli ve harika gelişmiş özellikleriyle muhteşem bir program. Ücretli ve ücretsiz versiyonu olarak istediğinizi kullanabilirsiniz.

4- Google Drive

Dünya da ki bir çok insan Google Driveyi biliyor veya kullanıyordur. Pahalı ofis programlarına para ödemek istemeyen kişilerin günlük hayatımız da tercih ettiği Google arama motorunun harika kaliteli bir sistemdir. Zamanla Google Drive’ye baktıkça alıştıkça zaten diğer progamlardan farkını anlayacaksınız. O yüzden hemen en kısa sürede Google Drive’yi keşfedin derim.

5- Gımp

Photoshop, en iyi ve paha biçilemeyecek bir araç fakat kaliteli olduğu kadar da bir çok insanın alamayacağı kadar pahalı. GIMP uygulamasıyla para vermeden hemen hemen aynı kaliteyi yakalamanız mümkün.

Keywords : Ücretsiz 5 Uygulama Paralı Uygulamalara Rakip

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x