Twitter video indirme
Twitter video indirme

Twitter Video Nasıl İndirilir

Twitter video indirme, son zamanlar Twitter’in popülerliğinin artması ile oldukça fazla konuşulan bir konu haline gelmiştir. Twitter özellikle Amerika Birleşik Devletleri dahil Dünya’nın 100’den fazla ülkesinde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Twitter’in kullanıcı sayısı her gün 10.000 kişiye kadar artış göstermektedir. Üstelik bu rakamlar 2009’dan beri artarak devam etmiştir. Günümüzde ise milyonlarca kullanıcıya aktif hizmet veren Twitter, gelişimini halen sürdürmektedir.

İnternette Twitter’dan video indirmek için bazı siteler bulunsa bile, bunların aralarında oldukça tehlikeli sitelerde bulunmaktadır. Bilgisayarınıza video ile beraber virüs gönderen siteler sizin kişisel verilerinizi çok kolay bir şekilde çalabilmekte ve bankalardan sizin adınıza kredi çekebilmektedir. Bu yüzden her site kullanılmamalı yalnızca güvenilir siteler tercih edilmelidir.

Twitter video indirme

 

Twitter Üzerinden Video İndirme

Twitter üzerinden video indirme Google Chrome ve Mozilla Firefox’ta yer alan eklentiler ile mümkündür. Bu eklentiler sayesinde oldukça kolay ve pratik bir şekilde video indirme işlemi yapabilirsiniz. Bu uygulamaları Google Chrome uygulama market üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamalar arasından kendinize en uygununu seçmeniz daha doğru olacaktır. Her uygulamanın birden fazla işlevi olabilir. Aralarında aynı zamanda Youtube ve Facebook üzerinden video indirmeye olanak veren programlar da bulunmaktadır.

Android Telefondan Twitter Video İndirme

Bilgisayar kullanıcıları bir eklenti ile işini kolay bir şekilde halledebilirken Android kullanıcıları için durum aynı değildir. Android telefondan Twitter video indirme işlemi için bazı uygulamalar kullanmanız gerekmektedir. Bu uygulamalar sayesinde oldukça hızlı şekilde Twitter Video indirebilirsiniz.

Save Twitter Video Gif uygulaması sizlere oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. Yalnızca video değil, kısa videolar olan Gifleri de indirmeniz mümkündür. Telefonunuzda yeterli depolama alanı olması durumda bu uygulama ile kolay bir şekilde Twitter video indirme işlemi yapabilirsiniz.

Twitter’da Yer Alan Her Video İndirilebilir mi?

Twitter üzerinde yer alan her video çeşitli programlar yardımı ile indirilebilir. Fakat resmi kurum ve kuruluşlardan indireceğiniz videolar ileride telif hakkı yüzünden başına dert açabilir. Bu videoları indirirken sorumluluk tamamen size aittir. Resmi kurum ve kuruluşlardan video indirmeden önce izin almanızda fayda vardır.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x