Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Resmi Olarak Duyuruldu

tom clancy's ghost recon breakpoint

Ubisoft Paris tarafından PS4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint resmi olarak duyuruldu. Yapılan duyuruda oyuna ait tanıtım ve oynanış videosu paylaşıldı. Yayınlanan oynanış videosuna baktığımız zaman geliştirici firmanın önceki oyunun üstüne grafik ve oynanış dinamikleri olarak birçok yenilik getirdiğini görebiliyoruz. Oynanış dinamikleri eski oyuna nazaran daha tok, ağır ve gerçekçi olmuş.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Hikayesi

Oyunda yaralı bir halde, hiçbir destek almadan bizi öldürmek isteyenlere karşı hayatta kalma yeteneklerimizi kullanarak ve savaşarak karşılık vereceğiz. Ayrıca eski silah arkadaşlarımızın bulunduğu Wolves(Kurtlar) grubunu ve grubun lideri olan Cole D. Walker‘ı tek başımıza veya en fazla dört oyuncuyla birlikte online olarak etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Oyun Auroa olarak adlandırılan bölgede geçecek ve ormanlar, plajlar, karlı dağlar, bir yanardağ ve çok daha fazlasını içerecek.
tom clancy's ghost recon breakpoint jon bernthal

Jon Bernthal Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’de Wolves Grubunun Liderini Canlandırıyor

Tanıtım videosunun sonlarına doğru The Punisher ve The Walking Dead dizilerden tanıdığımız Jon Bernthal kamera karşısına geçiyor. Belirtilene göre Jon Bernthal, Wolves grubun lideri olan Cole D. Walker karakterini canlandıracak. Ayrıca oyunda yöneteceğimiz ana karakterimiz ile eskiden yakın arkadaş olduğu ve büyük bir geçmişe sahip oldukları belirtiliyor. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunun yönetmeni Eric Couzian ise bu olay ile ilgili şu sözlere yer verdi: “Projeye başladığımızda ve daha önce sahip olduğumuzdan daha derin bir hikaye istediğimizi söylediğimizde, ilk söylediğimiz ‘Hayaletlerden daha güçlü olan nedir?’. Daha güçlü birini bulmak zor. Hayaletlerle karşılaşırsanız, karşılaşabileceğiniz en büyük düşmanla yüzleşmeniz gerekir. Kurtların liderini somutlaştırmak için birine ihtiyacımız vardı. TV şovu nedeniyle Jon ile karşılaştık. Askeri evrenlerle arka planı, kişiliği, kötü bir adam olmasına rağmen, o bir kinaye karakteri değildir. Onun motivasyonunu anlayacaksınız ve Hayaletleri nasıl gördüğünü ve yavaşça sürüklendiğini görmek ilginç. İçinde derin bir çatışma olduğunu hissediyorsunuz. ”

tom clancy's ghost recon breakpoint editionsOyun şuanda Epic Games üzerinden ön siparişe açılmış durumda. Aşağıdan farklı sürümlere göre fiyat listesini ve sürümler arasındaki farkı hemen yukarıdaki resimden karşılaştırabilirsiniz.

Standart Edition 309 TL
Gold Edition 509 TL
Ultimate Edition 569 TL

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Çıkış Tarihi

Oyun 4 Ekim 2019 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Hemen aşağıdan yayınlanan tanıtım ve oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x