The Witcher 3’ün Türkçe Yaması Yayınlandı

The Witcher 3'ün Türkçe yaması yayınlandı
W3TR
 tarafından The Witcher 3’ün Türkçe yaması yayınlandı. Yayınlanan Türkçe yama ile birlikte şuan ücretli ek paketler hariç bütün çevirilerin yapılmış olduğu belirtilirken ayrıca Hearts of Stone ek paketinin çevirisinin de çok yakında yayınlanacağı belirtiliyor.

W3TR Ekibinin Resmi Çeviri Olmasına İlişkin Açıklaması

Çeviriyi çıkarmadan kısa bir süre önce yapımcıyla iletişime geçtik. Fakat şu an “Blood and Wine” ek paketi ile uğraştıklarını, bu sebepten dolayı çok yoğun olduklarını söylediler. Fakat çeviri projemize karşı büyük ilgi gösterdiler ve akıllarında bulunduğunu dile getirdiler. Bu yüzden, resmi olması için ilk olarak “Blood and Wine” paketinin çıkış yapması gerekir. Eğer dil dosyalarında sıkıntı olmazsa o ek paketi de çevirip son kez şansımızı deneriz. Umarız Playstation 4 ve Xbox One sahipleri de ilerleyen aylarda Witcher evreninin tadını doya doya çıkarırlar.

Türkçe yamayı indirmek için w3tr.pidacs.com adresini ziyaret etmeniz gerekli. Ayrıca Türkçe yamanın kurulum videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kurulum Videosu

Kurulum Notları

  • Çeviri dosyaları oyunun 1.12 sürümüne uyumludur. Eğer daha eski bir sürüme sahipseniz güncelleyiniz. Aksi taktirde oyununuz kurulum sonrası açılmaz.
  • Kurulum sonunda cmd ekranı çıkacaktır. Eğer işlemler bitmeden kurulum ekranından çıkarsanız ara videolar Türkçe olmaz.
  • Çeviri, oyunun Steam ve Gog sürümleri ile uyumludur. “Repack” tarzı sürümlere kurarsanız, ara videolar kesinlikle İngilizce olacaktır. Bu yüzden, oyunu satın almanızı öneririz.
  • Steam’dan veya Gog’dan otomatik güncelleme özelliğini kapatınız. Eğer güncelleme gelirse çeviri dosyalarını kısa süre içerisinde en son sürüme uygun yapacağız.
  • Oyununuzun yanında 16 ücretsiz dlc’yi de indirmenizi tavsiye ederiz. Eğer Türkçe yama kurulumundan sonra ek paketleri kurarsanız paketler İngilizce olacaktır.
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x