The Surge 2 Hikaye Fragmanı Yayınlandı

the surge 2 hikaye fragmanı
Deck 13 geliştirici firması tarafından The Surge 2 hikaye fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son fragmanla beraber hepimizin de bildiği üzere oyunun sadece vur kır parçala ögelerinden ibaret olmadığı arkasında bir hikayenin yattığını gösterildi ve oyunun hikayesi hakkında bazı bilgiler verdi.

“Zaman artık sahip olmadığım bir lüks.” cümlesi ile başlayan videoda insanlığın bir dönüm noktasında olduğu ve solan çiçekler gibi azar azar çürüdüğü belirtiliyor. Yakında insanlık için “sonsuz yaşam” veya “unutulmak” üzere sadece iki seçenek var. Videonun sonunda ise “Yakında herkes anlayacak.” cümlesi ile havalı bir kapanış yapılmış.

Ayrıca merak edenler için oyunun tanıtım yazısı: Jericho Şehrine giderken gizemli bir fırtına sonrası uçağınız düşer. Haftalar sonra, şehir içindeki sahipsiz bir ıslahevinde uyanıyorsunuz. Zırhlı askerler, Savaş Yasasını yürürlüğe koyuyor ve robotlar öfkeli durumda. Karanlık, genişleyen bir nano fırtına şehrin gökyüzünü kaplamaktadır.

Serinin önceki oyununa ek olarak yeni silahlar, araçlar, uzun mesafeli savaşlar ve daha birçok yenilik ile gelecek olan The Surge 2 PS4, Xbox One ve PC platformları için 24 Eylül 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. The Surge 2 hikaye fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x