TeknoKonsol
Oyuncunun Gerçek Adresi

The Long Dark GeForce Now’dan Kaldırıldı

The Long Dark GeForce NowNvidia geçtiğimiz haftalarda GeForce Now sistemini oyuncuların kullanımına açtı ve bu sistem sayesinde bilgisayarınızın sistem özellikleri düşük olsa bile bulut teknolojisini kullanarak internet üzerinden oyun oynayabiliyorsunuz. Halihazırda kütüphanesinde The Witcher 3: Wild Hunt da dahil birçok oyun bulunuyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Hinterland Studio tarafından geliştirilen The Long Dark GeForce Now’dan kaldırıldı.

Hinterland Studio’da oyun yönetmeni konumunda olan Raphael van Lierop, Twitter üzerinden bu konu hakkında şu sözlere yer verdi: “Hayal kırıklığına uğramış olanlar için üzgünüm, artık The Long Dark’ı GeForce Now’da oynayamazsınız. Nvidia, oyunu GeForce Now’a koyarken iznimizi istemedi, bu yüzden kaldırmalarını istedik. Lütfen şikayetlerinizi bize değil, onlara iletin. Geliştiriciler oyunlarının nerede olduğunu kontrol etmelidir.”

Siz The Long Dark‘ın GeForce Now‘dan kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtirseniz seviniriz.

Yorumlar