The Last of Us Part II İçin PlayStation 5 Güncellemesi Yayınlandı

Naughty Dog, The Last of Us Part II için 1.08 güncellemesini yayınladı. Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte PlayStation 5 sahipleri oyunu artık 60 FPS oynayabilecek. Bunun için oyuncuların tek yapmaları gereken yayınlanan güncellemeyi kurmak ve ardından oyunun görüntü ayarları menüsünden “kare hızı hedefi” seçeneğini 60 FPS olarak belirlemek olacak.

Geliştirilmiş çözünürlük, 60 FPS kare/saniye oranı, daha hızlı yükleme süreleri ve daha fazlasını vaat eden yama için Naughty Dog iletişim direktörü Arne Meyer şu sözleri söyledi:

“Ekip, geçen yıl piyasaya sürüldüğünden beri PS5 donanımını ve sunduğu olanakları araştırıyor ve geleceğin neler getireceği konusunda heyecanlıyız. Bu yama, PS5 üzerinde yaptığımız çalışmanın sadece ilk adımı. Paylaşacak daha fazla haberimiz olduğunda size haber vereceğiz!”

Teknik analiz konusunda oldukça deneyimli olan Digital Foundry isimli Youtube kanalı The Last of Us Part II için yayınlanan yeni yamayı değerlendirdi. Yapılan değerlendirmeye göre oyun, PlayStation 5 üzerinde PS4 Pro’daki çözünürlüğü ve görselliği kullanarak 60 FPS olarak çalışıyor. Daha fazlası için hemen aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x