The Last of Us Part II Ambargo Tarihi Açıklandı

the last of us part ii ambargo tarihi
Bu senenin merakla beklenen oyunlarından birisi olan The Last of Us Part II, birçok basın kuruluşuna dağıtılmaya başlandı. Oyunun basın kuruluşlarına dağıtılması ile birlikte The Last of Us Part II ambargo tarihi ortaya çıktı. Belirtilene göre oyunun ambargosu Türkiye saati ile 12 Haziran Cuma günü saat 10.01’de kalkacak. Böylece oyunun incelemeleri çıkışından 1 hafta önce yayınlanmış olacak.

Genel olarak oyunların ambargosu, oyunların çıkış tarihine oldukça yakın bir zamanda kalksa da oyunlarına güvenen firmalar ambargo tarihini oldukça öne çekebiliyorlar. Bundan dolayı Naughty Dog firmasının oyunundan oldukça emin olduğunu ve kendisine güvendiğini söyleyebiliriz.

Ek olarak yarın Türkiye saati ile 23.00’da Youtube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak The Last of Us Part II odaklı State of Play etkinliği düzenleneceğini ve bu etkinlikte oyundan yaklaşık 20 dakikalık bir oynanış videosu gösterileceğini hatırlatalım.

The Last of Us Part II, 19 Haziran tarihinde PS4 platformuna özel olarak Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile çıkışını gerçekleştirecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x