The Game Awards 2019’un Tarihi Belli Oldu. The Game Awards 2019 Ne Zaman?

the game awards 2019
Sonbahar aylarına girmek üzereyiz ve bu ayların oyuncular için özel bir önemi var. Çünkü yılın sonuna doğru yaklaştığımız bu aylarda oyun ödüllerinin dağıtıldığı The Game Awards etkinliğe çok az bir süre kaldığının anlamına geliyor. The Game Awards 2019’un tarihi belli oldu ve Geoff Keighley 2 gün önce Twitter üzerinden yaptığı duyuruyla birlikte The Game Awards 2019 etkinliğinin ne zaman gerçekleştirileceğini resmi olarak açıkladı.

The Game Awards 2019 Ne Zaman?

The Game Awards 2019 etkinliği yaklaşık 3 ay sonra 12 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ve birçok dalda birçok oyuna ödüller dağıtılacak. Ayrıca en önemlisi ise yılın oyunu belli olacak. Geçtiğimiz yıl God of War ve Red Dead Redemption 2 arasında gerçekleşen kıyasıya mücadelenin ardından yılın oyunu ödülünü God of War kazanmıştı. Birçok kişi tarafından daha çıkışını yapmadığı halde Death Stranding’in yılın oyunu olacağı tahmin ediliyor. Sizce bu sene yılın oyunu ödülünü hangi oyun kazanacak?

The Game Awards 2019 etkinliği California eyaletinin Los Angeles şehrinde gerçekleştirilecek. Eğer bilet almayı düşünüyorsanız bu linkten ulaşabilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x