Tekirdağ’da Bu Sefer Elektronik Sigara Patladı Ve Kişiyi Yaktı

Tekirdağ’da Bu Sefer Elektronik Sigara Patladı Ve Kişiyi Yaktı

Günümüzde son zamanlara göz attığımız da popülerliği bir hayli yükselmekle beraber kullanıcı sayısı da artan elektronik sigalar, sigarayı bırakmakla uğraşan insanlara yardım edecek gibi olsa da zararı olabiliyor. Bir çok insan bu sebepten ötürü fiziksel şiddetli darbelere mağruz kaldı. Meşhur olmasının ardından bu tarz olaylara fazla denk gelinmezken artık hafta da 1 kez muhakkak patlama haberleri geliyor. Eskiden düşünmeden alınan bu cihazlar artık alınırken 3-4 defa düşünülerek alınıyor. Hatta artık satış sayısı da azalmaya başladı dersek yeridir. Sonuçta kim kendinin yanmasını ve parasının heba olmasını ister ki.

Note 7 Gibi Uçağa Alınmama Şartı Koyulursa Şaşırmamak Gerek.

Artık uçuşlarda elektronik sigara taşınmayacak diye bir kural gelirse şaşırmamak gerekir. Note 7 gibi nerede ve ne zaman patlayacağı belirsiz olan elektronik sigara vakalarına bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ Kapaklı ilçesinde 23 yaşında olan Kadir Uslu, 280 liraya iki ay önce aldığı elektronik sigaranın cebinde patlaması yüzünden hafif bir şekilde yaralandı. Üstündeki kazağı ve montu yanan Uslu’nun ağzındayken patlamaması büyük bir şans.

Hem Heves Hem De Para Kaybettiriyor.

Bir çok insan büyük bir hevesle elektronik sigara alıyor. Bunun için hem maddi olarak hem de duygusal olarak alıyorlar. Duygusaldan kastım bir çok insan onu büyük hayallerle alıyor. Fakat sonu patlamalı bitince hem hevesleri kursağında kalıyor hem de büyük bir şekilde zarar görüyorlar. Yakın zamanda umarım sonu ölümle biten bir olay yaşanmaz.

Keywords : Tekirdağ’da Bu Sefer Elektronik Sigara Patladı Ve Kişiyi Yaktı

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x