Summer Game Fest Etkinliği Duyuruldu

summer game fest
The Game Awards’ın kurucusu Geoff Keighley tarafından Summer Game Fest etkinliği duyuruldu. Tamamen dijital ortamda yapılacak etkinlikte Mayıs ayından Ağustos ayının sonuna kadar duyurular ve oyun içi etkinlikler yapılacak.

Geoff Keighley, bu etkinliği şu sözlerle açıkladı: “Bu belirsiz ve zorlu zamanlarda video oyunlarının hepimiz arasında ortak ve sanal bir bağlantı noktası olarak hizmet etmesi her zamankinden daha önemli. Summer Game Fest, hayranlara tüm sezon boyunca video oyun haberleri ve diğer sürprizleri ev konforunda vaat eden bir etkinliktir.”

Summer Game Fest’e Katılacak Firmalar Açıklandı

Belirtilene göre etkinliğe 2K Games, Activision, Bandai Namco, Bethesda, Blizzard, Bungie, CD Projekt Red, Digital Extremes, Electronic Arts, Microsoft, Take-Two, Riot Games, Sony, Steam, Square Enix ve Warner Bros firmaları katılacak. Önümüzdeki haftalarda katılacak diğer firmalarda açıklanacak.

Birçok firmanın katılımıyla gerçekleşecek ve 4 ay sürecek etkinlikte yeni nesil konsollar ve birçok oyun hakkında duyurular göreceğiz. Etkinliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bence sıkıcı geçen yaz günlerimizi şenlendirecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x