Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ek Paket Olacak[Güncelleme]

GÜNCELLEME: Insomniac Games tarafından Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunun ek paket olmadığı, Uncharted: Kayıp Miras gibi Standalone bir oyun olacağı ve PS5 platformuna özel olarak çıkış yapacağı açıklandı. Yakında daha fazla detay vereceklerini de eklediler.

HABERİN ASLI: Dün gerçekleştirilen PlayStation 5 etkinliğinde Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni bir Spider-Man oyunu tanıtılmıştı. Açıklanan bilgilere göre PS5 için tanıtılan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, ana oyunun ek paketi olacak.

Telegraph’a konuşan Sony yetkilisi Simon Rutter, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu hakkında açıklamada bulundu. Rutter tarafından belirtilene göre Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, PS4’teki Marvel’s Spider-Man oyununun ek paketi olacak ve PS5‘e özel görsel ve teknik iyileştirmeler içerecek.

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, 2020 yılının sonlarına doğru PlayStation 5 platformuna özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyun için yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x