Samsung’un Yeni Akıllı Saati Galaxy Watch 3 Olabilir

samsung galaxy watch
Teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı saati ile ilgili gün geçtikçe yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan NBTC(National Broadcasting and Telecommunication Commission) sertifikasına göre Samsung, Galaxy Watch serisi yeni akıllı saatinde isim değişikliğine gidecek gibi gözüküyor. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere söz konusu sertifikada Samsung’un yeni Galaxy Watch serisi akıllı saatinin Galaxy Watch 3 olarak isimlendirileceği gözüküyor.
samsung galaxy watch 3
Galaxy Watch 3 isimlendirmesi şuan için resmi olarak teyit edilmese de yukarıda gördüğünüz NBTC sertifikası ve birçok sızıntı bu isimlendirmeyi doğruluyor. Samsung’un neden Galaxy Watch 2 modelini atlayıp Galaxy Watch 3 modelini piyasaya sürmek istediğini tam olarak bilmiyoruz fakat biraz tahmin yürütürsek, belki Galaxy Watch Active 2 ile oluşacak isim ve tüketicideki eski-yeni model karışıklığının önüne geçmek istemiş olabilirler.

Bilinen Galaxy Watch 3 Özellikleri

Resmi olmamakla birlikte cihazın 45 mm ve 41 mm olmak üzere iki farklı boyutla satışa çıkacağı söyleniyor.  Ayrıca Gorilla Glass DX ekran, dahili GPS, 8 GB depolama alanı SIM kart desteği, LTE desteği ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olacağı belirtilen diğer detaylar arasında.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x