Sackboy: A Big Adventure Ön Siparişe Açıldı ve Yeni Fragman Yayınlandı

Sackboy: A Big Adventure

Sumo Digital tarafından geliştirilen Sackboy: A Big Adventure, PlayStation Store üzerinden Standart ve Dijital Deluxe olmak üzere 2 farklı sürüm ile ön siparişe açıldı. Oyunu satın almak isteyen oyuncuların standart sürüm için 539 TL, dijital deluxe sürüm için ise 699 TL ödemesi gerekiyor. Yurt dışı fiyatları ise $59.99/€69,99 ve $79.99/€89,99.

Sackboy: A Big Adventure digital deluxe edition

Her iki sürümü de ön sipariş veren kişiler Sackboy: A Big Adventure dijital çizgi romanını elde edecek. Dijital deluxe sürümünü satın alan kullanıcılar standart sürüme kıyasla dijital tasarım kitabı, dijital oyun müzikleri, 4 adet Sackboy kostümü, 4 adet Sackboy ifadesi ve 20 adet avatar elde edecekler.

Ayrıca hemen aşağıdan Sackboy: A Big Adventure için yayınlanan ve içerişinde yer yer oynanış görüntüleri barındıran geliştirici günlüğü tadındaki yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Sackboy: A Big Adventure, 12 Kasım tarihinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarına özel olarak çıkış yapacak. PlayStation 5 konsolunun çıkış oyunlarından birisi olacak.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x