Resident Evil Village PS4 ve Xbox One Platformlarına Gelebilir

Capcom, Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde yaptığı sunum sırasında 2021 yılında çıkış yapacak korku oyunu Resident Evil Village hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformları için duyurulan Resident Evil Village’ın PS4 ve Xbox One platformlarına gelebilmesi için geliştirici ekibin yoğun mesai harcadığını fakat bu durumun henüz netleşmediği belirtildi. Yapımcı Tsuyoshi Kanda tarafından yapılan açıklamanın tam hali şu şekilde:

Resident Evil Village yeni nesil konsollar ve PC için özel olarak geliştiriliyor olsa da bu deneyimi PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da sunmanının yollarını araştırıyoruz. Araştırıyoruz ama söz veremiyoruz. Yine de mevcut nesil konsollarda üst düzey bir hayatta kalma korku deneyimi yaratmak için elimizden geleni yapacağız.”

Ayrıca Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde yapılan sunumda yeni bir geliştirici günlüğü de yayınlandı. Oyundaki ana karakter Ethan Winters’ı ve oyun içi kesitleri görebileceğiniz geliştirici günlüğünü hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x