Ratchet & Clank: Rift Apart Türkçe Altyazı Desteğine Sahip Olacak

Insomniac Games tarafından PlayStation 5 platformuna özel olarak geliştirilen Ratchet & Clank: Rift Apart oyununun Türkçe altyazı desteğine sahip olacağı PlayStation Türkiye tarafından açıklandı. Ayrıca geliştirici ekip tarafından kısa bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan oynanış fragmanında yer yer oyun içi oynanış görüntüleri ve sinematik sahneler görmek mümkün.

Yayınlanan yeni oynanış fragmanına ek olarak uzun bir zamandır merak edilen başka boyuttaki Lombax karakterinin ismi açıklandı. Belirtilene göre başka boyuttaki direnişçi dişi Lombax karakterimizin ismi Rivet olacak.

Ratchet & Clank: Rift Apart, 11 Haziran tarihinde PlayStation 5 platformuna özel olarak çıkış yapacak. Oyunu ön sipariş vermek isterseniz PlayStation Store üzerinden standart sürümü 619 TL’ye, dijital deluxe sürümü ise 699 TL’ye ön sipariş verebilirsiniz. Dijital deluxe sürümü satın alan kullanıcılar standart sürüme ek olarak beş zırh seti, fotoğraf modu çıkartma paketi, 20 nadiranyum, dijital oyun müzikleri, dijital sanat kitabı ve oyun içi geliştirme malzemeleri elde edecekler.

State of Play Etkinliği Düzenlenecek

Sony, 30 Nisan Cuma günü Türkiye saati ile 00.00’da yeni bir State of Play etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. (Karışıklık olmaması adına 29 Nisan Perşembe günü Türkiye saati ile 23.59 olarak düşünebilirsiniz.) Youtube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak yayınlanacak etkinlik, Ratchet & Clank: Rift Apart oyununa odaklanacak. Oyun için 15 dakikadan uzun yeni bir oynanış videosu gösterilecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x