Rainbow Six Siege’in İlk İnceleme Puanları Yayınlandı

rainbow-six-siege-logo-kucuk Çoğu oyuncu bir oyunu almadan önce fikir edinmek amaçlı o oyun ile ilgili yorumları okur, inceleme puanlarına bakar, videolarını izler. Bundan dolayı Rainbow Six Siege almak isteyen oyuncular için güzel bir haberimiz var. Rainbow Six Siege’in ilk inceleme puanları yayınlandı. Böyle oyuncular oyunu almadan önce en azından oyunu alıp almayacağıyla ilgili son kararı verebilir.

 

Yayınlanan inceleme puanlarına bakacak olursak Multiplayer odaklı bir oyun için fena olmadığını söyleyebiliriz. Henüz bütün siteler tarafından inceleme puanları yayınlanmamış ve halen onay beklemekte olsa da GamesRadar tarafından yayınlanan incelemede oyunun yıkılabilir ve gergin atmosferi ile güzel bir Multiplayer deneyimi sunduğunu belirtirken oyunu arkadaşlarınızla ve mikrofon ile konuşarak oynadığınızda oyunun daha zevkli bir hale geldiğini de belirtmeden geçmiyor.

Rainbow Six Siege’in İlk İnceleme Puanları:

Ubisoft tarafından geliştirilen Rainbow Six Siege PS4, PC ve Xbox One platformları için 1 Aralık 2015 tarihinde raflarda yerini alacak.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x