PUBG İçin Yayınlanacak 21. Güncelleme Oyuna Neler Ekleyecek?

Popüler hayatta kalma oyunu PUBG için Steam sayfası üzerinden geliştirici firma yeni gelecek 21. güncelleme ile birlikte oyuna neler ekleyeceklerini detaylandırdı. Oldukça büyük bir güncelleme olacak 21. güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek yenilikler şu şekilde:

Eğitim Modu

PUBG eğitim moduOyuna eklenecek eğitim modu ile birlikte oyuncular yeteneklerini geliştirmeye yönelik antrenmanlar yapabilecekler. 2×2 boyutuna sahip olacak eğitim modu haritasında oyuna yönelik her türlü mekaniği ve aracı test edebileceksiniz. 20 kişiye kadar destek sağlayacak eğitim modu, 30 dakika sürecek ve eşleştirme sistemi ile birlikte giriş yapılacak. Hiçbir oyuncu birbirine zarar veremeyecek.

Yeni Silah: MK47 Mutant

mk47 mutantOyuna eklenecek yeni AR silahı MK47 Mutant, 7.62mm‘lik mermi kullanacak ve 20 mermilik şarjöre sahip olacak.(Uzatılmış sarjör ile birlikte 30 mermiye kadar ulaşabilecek.) Ayrıca belirtilene göre tekli ve ikili moda sahip olacak.

Yeni Sanhok Haritasına Özel Araç: Tukshai

TukshaiSanhok haritasına özel olarak eklenecek yeni araç Tukshai, 3 kişilik kapasiteye sahip olacak ve diğer araçlara göre daha yavaş olacağı belirtiliyor fakat Sanhok haritası küçük olduğundan dolayı bir problem yaratacağını düşünmüyoruz.

Yeni Eklenti: Lazer Görüş

Yeni güncelleme ile birlikte lazer görüş eklentisi de oyuna eklenecek.

Bundan sonra İnternet Hızımızı ve Ping Değerimizi Görebileceğiz

PUBG ping görmePUBG için eklenecek internet bağlantı istatistikleri bölümü ile birlikte bundan sonra ekranın sol üst köşesinden bağlantı değerlerimizi görebileceğiz. Ayrıca bu özelliği Settings > Gameplay > UI > Network debug statistics kısmından kapatabileceğiz.

Mavi Alan Efektlerinde Düzeltme

Geliştirici ekip mavi alan efektlerinde de düzeltmeye yapıyor. Yapılan değişikliğin nasıl Erangel ve Miramar haritalarında nasıl gözüktüğünü yukarıdaki resimden görebilirsiniz.

Supply System

PUBG Supply SystemOyuna eklenecek Supply Sistemi ile birlikte oyuncular oyunda geçirdiği süreye ve yaptığı görevlere göre ödüllendirilecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yayınlanacak 21. güncelleme ile birlikte birçok hata giderilecek ve onlarca yenilik eklenecek. Biz size yukarıda başlıca gelecek olan yenilikleri derledik fakat isterseniz makalemizin başında verdiğimiz Steam linkinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Gelişmeler için takipte kalın…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x