Psikolojik Korku Oyunu The Medium Ertelendi

Bloober Team tarafından geliştirilen psikolojik korku oyunu The Medium ertelendi. Yapılan yaklaşık 1.5 aylık ertelemenin ardından oyunun çıkış tarihi 10 Aralık 2020 tarihinden 28 Ocak 2021 tarihine kaydırıldı. Erteleme sebebi olarak ise COVID-19 pandemisi ve diğer oyunların çıkış aralığı gösterildi. Yapılan açıklamanın tam hali şu şekilde:

“Çok dikkatli bir şekilde düşündükten ve değerlendirdikten sonra The Medium’un çıkış tarihini 28 Ocak 2021’e ertelemek gibi zor bir karar verdik.

Yapması kolay bir seçim değildi ancak Polonya’daki COVID-19 durumu ve diğer oyunların çıkış aralığı nedeniyle erteleme yapıldı. Bloober Team, bugüne kadarki en büyük, en hırslı ve korku uyandıran deneyimi sizlere sunmaya kararlıdır.

Ek geliştirme süresi yenilikçi, türü zorlayan interaktif psikolojik korku vizyonumuzu sunmamızı sağlayarak daha fazla cila eklememizi sağlayacak.

İçiniz rahat olsun, gecikme sizinle bilgi paylaşmamızı engellemeyecektir ve yakında The Medium’un büyük gizeminin birkaç katmanını daha çözmemizi bekleyebilirsiniz .

Bizi takip etmeye devam edin ve güvende kalın.

—Bloober Team”

The Medium, 28 Ocak 2021 tarihinde Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkış yapacak. Çıkış günü Game Pass sistemine eklenecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x