PS4 Slim Modeli Sızdı

PS4 Slim modeli sızdı7 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek Playstation Meeting etkinliğine sayılı günler kala CUH-20XX koduna sahip PS4 Slim modeli sızdı. Aslında PS4 Neo duyurusu beklediğimiz etkinlikte görünüşe göre iki ayrı konsol duyurusuyla karşılaşacağız.

Ayrıca verilen diğer bir bilgiye göre PS4 Slim modelinin Eylül ayı içerisinde satışa sunması bekleniyor. Bu bilgi ne kadar doğru bilmiyoruz fakat tanıtımdan birkaç hafta sonra satışa çıkma ihtimalini göz önünde bulundurduğumuzda doğruluk payı da artıyor. Sızdırılan resimlerden gördüğümüz kadarıyla PS4 Slim modelinde optical audio port bulunmadığını söyleyebiliriz.

Son olarak kendi şahsi fikrimi söyleyecek olursam hali hazırdaki PS4 modelinin bile boyutu gayet ideal seviyedeydi. Her ne kadar PS4 Slim modeli boyut olarak küçülmüş gözükse de bana göre görünüş bakımından kötü değilde çok sade bir yapıya kavuşmuş. Ek olarak normal PS4 modelinin sol üst kısmındaki parlak bölgede ister istemez kılcal çiziklerin oluştuğunu düşündüğümüz zaman bu parlak kısıma PS4 Slim modelinde yer vermemeleri gayet iyi olmuş. PS4 Slim için sızdırılan görselleri aşağıdan görebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x