PS4 4.0 Sistem Güncellemesi Yayınlandı

4.0 sistem güncellemesiBugün PS4 4.0 sistem güncellemesi yayınlandı. Yayınlanan yeni sistem güncellemesi beraberinde güzel yenilikleri getiriyor. Bizde sizler için bu yenilikleri özetledik. İşte 4.0 sistem güncellemesi ile birlikte gelen başlıca yenilikler:

Yeni Arayüz

Geliştirilen yeni arabirimle birlikte arkaplan, yeni bildirimler, simgeler artık göze daha hoş gözüken daha sade ve şık bir tasarıma bürünmüş.

Hızlı Menü

Hızlı MenüHer ne kadar önceden de oyun oynarken oyundan çıkmadan bazı ayarlara ulaşabilmek mümkün olmasına rağmen yeterli seçenekler yoktu. Yeni sistem güncellemesi 4.0 ile birlikte gelen hızlı menü ile birlikte artık çok daha fazla ayara ulaşabiliyoruz. Ayrıca kısayollar ekleyerek istediğimiz şeye daha kolay ve hızlı ulaşmamız mümkün oluyor.

Klasör

KlasörBelkide oyuncuların en çok beklediği özelliklerden birisi de klasör oluşturma idi. İşte bu özellikte 4.0 sistem güncellemesi ile birlikte sunuluyor. Artık oyuncular istedikleri oyunları aynı klasör altında toplayabilecek ve daha kolay erişebilecek.

Veri Aktarmı

Yeni sistem güncellemesi 4.0 ile birlikte artık PS4 cihazları arasında veri aktarımı mümkün. Veri aktarımı yapmak isteyen kullanıcılar iki PS4 cihazı arasında ethernet kablosu ile bağlantı kurarak verilerini aktarabilecekler.

HDR

Yeni sistem güncellemesi 4.0 ile birlikte tüm PS4 modelleri HDR desteğine kavuşuyor. Böylece PS4, PS4 Slim, PS4 Pro yani tüm PS4 modelleri HDR desteğine kavuşmuş oluyor.

4.0 Sistem Güncellemesi Tanıtım Videosu

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x