PS4 1.70 Sistem Güncellemesi Yayınlandı

PS4‘ ün kullanıcılar tarafından beklendiği 1.70 sistem güncellemesi yayınlandı. Yayınlanan sistem güncellemesiyle eklenen SHAREFactory uygulaması ile artık kullanıcılar daha iyi video düzenleyecek birleştirecek ve ara sahneler yapacaklar. Bu sayede artık daha kolay bir video düzenleme uygulamasına kavuşmuş olacaklar.

Yeni sistem güncellemesiyle HDCP koruması da kapatılıyor. Bu sayede artık kullanıcılar HDMI çıkışından direk olarak ekran görüntüsü alabilecekler. Yeni Yayınlanan 1.70 sistem güncellemesinin tam özellikleri ise şöyle:

  • SHAREFactory: Bu yeni gelen özellik sayesinde videoları kesebilir, birleştirebilir, PS Camera ile çekilen kendi görüntünüzü aktarabilir hatta ara geçiş sahneleri ekleyebilirsiniz yani kısaca videoları daha detaylı düzenleyebilirsiniz.
  • Otomatik ön yükleme: Bu özellik sayesinde Playstation Store’dan aldığınız oyunu çıkmadan bir kaç gün öncesinden indirebilir ve çıkış günü oynayacak şekilde bekletebilirsiniz.
  • HDCP korumasını kapama: Artık PS4’den bu özellik sayesinde game capture cihazları olarak nitelendirdiğimiz cihazlara HDMI çıkışınızı bağlayabilir bu sayede videoları PC’nize kaydedebilirsiniz.
  • Share butonuyla USB’ye kayıt edebilme:  Bu özellik sayesinde Share butonu ile kaydettiğiniz videoları direk USB cihazına kaydedebileceksiniz.
  • HD yayın ve arşivleme desteği: 720p çözünürlükte yayın yapabilme yeteneği ve bu yayınları Twitch veya UStream’de arşivleme özelliği.
  • DualShock 4’ün ön ışığını kısabilme: Çoğu oyuncunun eleştirdiği sorun olan PS4 kontrolcüsünün ışığının ekranda parlama yapıyor sorununa çözüm olarak getirilmiş bir özellik.
  • Playstation Store: Artık PayPal üzerinden ödeme yapabileceğiz.

 

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x