Pokémon GO Türkiye’de Ne Zaman Çıkacak?

Pokémon GO Türkiye'de Ne Zaman Çıkacak

Pokémon GO aldı başını gidiyor diyoruz fakat oyun resmi olarak ülkemizde henüz çıkışını gerçekleştirmedi. İlk olarak Yeni Zelanda ve Avustralya’da çıkışını gerçekleştiren Pokémon GO daha sonrasında Amerika’da ve bugünde Almanya’da çıkışını gerçekleştirdi.

Peki Pokémon GO Türkiye’de Ne Zaman Çıkacak?

İşte bu sorunun cevabını bizde bilmiyoruz fakat bugün Almanya’da çıkışını gerçekleştirmesine ve bazı bilgilere dayanarak oyunun Avrupa’da yavaş yavaş dağıtıma açıldığını söyleyebiliriz. Ülkemizde resmi olarak çıkışını gerçekleştirip gerçekleştirmediğini öğrenebilmek için ise sizi bir web sitesine yönlendirmeyi tavsiye ediyorum. Bu web sitesinde “Notify Me!”(Bana bildir) yazısına tıklayarak ülkemizde resmi olarak çıkış yaptığında haberdar olabilirsiniz. Web sitesine gitmek için tıklayınız.

Ülkemizde Çıkış Yapmadıysa Oyunu Nasıl Oynayacağız?

Pokémon GO Türkiye'de Ne Zaman Çıkacak

Bu sorunun cevabı ise Anroid platformu için apk ile yüklemek olurken iOS için ise Yeni Zelanda hesabı açarak indirmek oluyor. Ayrıca bir arkadaşımızın belirttiğine göre iOS kullanıcıları şu yöntem ile de indirebiliyorlarmış:

“Bu linke tıklayın http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 Buradan indir deyince bi kaç onay kutusu geliyor ardından ana ekranda uygulama yüklemesi görünüyor. Oyunu açmaya çalışınca güvenilmeyen kaynak vs gibi bir uyarı veriyor, onun için de Ayarlar-Genel-Profiller ve Aygıt Yönetimi’ kısmına giderek Pokémon GO için izin veriyoruz, yeni hesapla falan uğraşmadan açılıyor.”

Her ne kadar ben size bu konuda yardımcı olmaya çalışsam da bu işi iyice araştırmış ve oyunla ilgili sorunlara da çözümler bulmuş Donanım Haber Forumundaki arkadaşların açtığı “Pokémon GO [Ana Konu]” sizlerin diğer sorunlarınıza yanıt bulmanızı sağlayacaktır. Donanım Haber Forumundaki ana konuya gitmek için tıklayınız.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x