PlayStation 5 Etkinliğinde Silent Hill Tanıtılabilir


Son zamanlarda Silent Hill oyunun geliştirildiği ile ilgili birçok söylenti ortalıkta dolaşmakta. Oyun henüz resmi olarak duyurulmasa da yaptığı birçok sızıntı doğru çıkan saygın korku meraklısı Dusk Golem tarafından atılan tweete göre Slient Hill oyunu 4 Haziran’daki PlayStation 5 etkinliğinde veya Ağustos ayında tanıtılacak fakat geliştirici ekibin oyunu duyurmak için oldukça heyecanlı olduğunu bundan dolayı perşembe günü düzenlenecek PlayStation 5 etkinliğinde Silent Hill duyurusunun yapılması gerektiğini söyledi.

Ek olarak oyunun Toyama yönetmenliğinde Sony Japonya Stüdyoları tarafından PlayStation 5 platformuna özel olarak geliştirildiğini, oyunun şuanda oynanabilir bir durumda olduğunu ve konsolun çıkış oyunlarından birisi olmayacağını belirtti.

Ayrıca Resident Evil 8 oyunu hakkında da bazı açıklamalarda bulunan Dusk Golem, ne zaman gösterileceği ile ilgili bir fikri olmasa da normal şartlarda Capcom’un Resident Evil 8 duyurusunu E3 oyun konferansında yapacağını fakat E3 2020 oyun konferansının COVID-19 sebebiyle iptal edilmesinden dolayı Haziran veya Ağustos ayı içerisinde resmi duyurunun yapılmasını beklediğini söyledi. Söz konusu tweetleri hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x