PlayerUnknown Yeni Oyunu Prologue’u Duyurdu


PUBG Corporation’ın yeni bir stüdyosu olan Amsterdam, Hollanda merkezli PLAYERUNKNOWN PRODUCTIONS, Brendan Greene ve ekibi tarafından geliştirilen prologue oyununu duyurdu. The Game Awards 2019‘da tanıtılan prologue fragmanını aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.


PLAYERUNKNOWN PRODUCTIONS’ın yönetici koltuğuna oturmadan önce Greene, önde gelen ve oldukça popüler olan Battle Royale türünü yaratmaya yardımcı oldu ve Yaratıcı Yönetmen olarak PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG)’ta görev yaptı.

“Stüdyomuz, yeni teknolojileri ve oyun deneyimlerini keşfetmek, denemek ve yaratmak amacıyla kuruldu.” diyor Brendan Greene. “prologue ile birlikte fikirlerimi gerçeğe dönüştürecek yeni teknolojiler ve etkileşimler oluşturma yolundaki ilk adımlarımızı atıyoruz.”

“Bana hayatta bir kez başıma gelebilecek, dünya çapında yeni bir şey sunma fırsatı verildi. Battle Royale türü dışında yepyeni bir deneyim oluşturmak için bir platform verilmesi harika bir hediye ve bunu israf etmek istemiyorum” diye ekliyor Greene. “prologue yeni teknolojiler ve oynanış üzerine yapılan bir keşif. Bu oyundaki amacımız, oyunculara her oynadıklarında benzersiz ve unutulmaz deneyimler sunmaktır.”

Prologue hakkında en son bilgiler için lütfen Twitter’da @playprologue’i takip edin ya da https://playprologue.com adresini ziyaret edin.

PLAYERUNKNOWN PRODUCTIONS (eski adıyla PUBG Special Projects), Amsterdam merkezli ve 25 kişiden oluşan çok disiplinli bir oyun geliştirme stüdyosudur. Oyun geliştiricileri ve araştırmacıları ekibi, birlikte oyun alanı içerisinde teknolojiyi kullanarak yeni yaratma, etkileşim ve bağlantı olanaklarını araştırıyor.

PUBG Corporation Hakkında

KRAFTON oyun birliğinin (eski Bluehole Inc.) üyesi olan PUBG Corporation, 2009 yılında Bluehole Ginno Games, Inc. olarak başladı ve daha sonra ismini 2017 yılında PUBG Corporation olarak değiştirdi. PUBG Corp., 2017 yılında farklı platformlar için hazırlanan popüler Battle Royale oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) geliştiricisi ve yayıncısıdır. Oyunun yayımlandığı tarihten bu yana, aralarında yedi Guinness Dünya Rekoru ve oyun ödüllerinin de bulunduğu dünya çapında başarılar elde etti. Kore merkezli PUBG Corp.’un Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’de altı ofisi bulunurken, PUBG’yi küresel bir imtiyaza dönüştürmeyi hedefleyen şirket, espor, ürün lisanslama gibi konularda çeşitli projeler yürütüyor. PUBG Corp. hakkında daha fazla bilgi için www.pubg.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x