Paris Games Week 2020 İptal Edildi

paris games week 2020
Her yıl Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen ve bu sene 10. yılını kutlayacak olan Paris Games Week etkinliği ile ilgi etkinliğin organizatörleri tarafından önemli açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklama ile Paris Games Week 2020 etkinliğinin iptal edildiği bildirildi. Yapılan açıklamanın tam hali şu şekilde:

“Başlangıçta 23-27 Ekim tarihleri ​​arasında planlanan ve 10. yıl dönümümüzü kutlayacağımız Paris Games Week 2020 etkinliğini iptal etmek gibi zor bir karar aldık.

Paris Games Week gibi bir etkinliğin hem teknik hem de lojistik karmaşıklıkların mevcut durumu ve beklentisi bu etkinliği iptal etmemize neden oldu.

Bu yıl düzenleyeceğimiz Paris Games Week 2020 etkinliği, bir dizi yeni ve yıl dönümü özel duyurularla  kutlamaktan heyecan duyacağımız bir yıl dönümü özel etkinliği olmalıydı.

Hepimizin tutkusunu yaşatmak için tüm endüstri oyuncularıyla birlikte çalışacağız. Zaten önümüzdeki yıl için hazırlanıyor ve sizleri tekrar görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Paris Games Week etkinliği birçok büyük geliştirici ve yayıncının katılımıyla senelerdir düzenleniyor. Bu yıl ortaya çıkan COVID-19 pandemisi sebebiyle birçok etkinlik düzenlenemedi. Bundan dolayı Paris Games Week 2019, geçtiğimiz yılın düzenlenen en büyük oyun etkinliği olma özelliğine sahip.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x